אודות

נעים להכיר, אנחנו TDI SOLAR ואנחנו מקדישים את הזמן והכישרון שלנו להפוך את החיים שלכם לבריאים יותר, יעילים יותר ורווחיים יותר. אנחנו מתמחים בהתקנת פאנלים סולאריים למי שרוצה לשדרג את דרך הפקת וניצול האנרגיה בבית שלו. אנחנו פועלים מתוך הבנה שאנרגיה ירוקה היא כבר לא האנרגייה של העתיד, אלא אנרגיה זמינה למשתמשים פרטיים, כזו שתדרוש מינימום התעסקות וידע טכני, ותספק מקסימום אנרגיה ורווח למשתמשים.

החברה שלנו פועלת בכל הארץ, ומאחוריה צוות של עשרות אנשים, ומאות לקוחות מרוצים, שכבר הופכים את הגג שלהם למקור רווח. מלבד זאת, אנחנו מאוד גאים במוצרים שלנו: המטרה היא לספק לכם תפוקת חשמל מקסימלית בכל רגע ואנחנו דואגים לשפר כל הזמן את המערכת שלנו – אם זה בהתקנת ה-SOLAR HYBRID, שיכולה לייצר לכם עד 20% יותר אנרגיה, או באופטימיזציה של הלוחות כך שיפיקו את המירב משטח הגג שלכם.

אנחנו שמים לנו למטרה לעשות את כל זה תוך כדי מתן שירות חם וקשוב הרבה מעבר לסטנדרט בתחום. אנחנו מתגאים מאוד באמינות שלנו ומבטיחים לספק את המערכת הכי עמידה, כזו שתחזיק לכם שנים ותיתן לכם שקט נפשי. אנחנו זמינים לכל שאלה או בקשה, ונשמח להמליץ לכם על הדרך הכי טובה ויעילה להפוך את הבית שלכם לירוק ומשתלם יותר.

האנשים מאחורי הפרוייקטים

הצוות שלנו מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום מערכות סולאריות, החל משלב בניית תוכניות המערכת לניצול מירבי של שטח ההתקנה, ועד להשלמת התקנת .
פאנלים סולארים מגייסים את מיטב הכוחות והמוחות כדי לתת לכם את השירות האיכותי והיעיל ביותר. 

חנניה באב"ד
מנכ"ל
איתי בן משה
סמנכ"ל
יוסף באב"ד
סמנכ"ל שיווק
ישי פרץ
מהנדס החברה
איתמר מזרחי
ראש צוות חשמלאים

יואב אברמוביץ

מייסד ומנכ"ל

יואב אברמוביץ

מייסד ומנכ"ל

שמרית יוספי

מנהלת משרד

שמרית יוספי

מנהלת משרד

ילנה כספי

מהנדסת ראשית

ילנה כספי

מהנדסת ראשית

שי מתן

מנהל תפעול

שי מתן

מנהל תפעול

אליעד כץ

מנהל תחזוקה

אליעד כץ

מנהל תחזוקה

אלון גמון

מנהל רכש

אלון גמון

מנהל רכש

מחשבון סולארי

בואו לבדוק כמה הגג שלכם שווה

* הנתון משתנה בהתאם לגג וצורתו - הערכה בלבד *

כל הזכויות שמורות ל TDI SOLAR