מערכת ביתית

 גם אם אין לכם גג של מפעל אתם יכולים ליהנות מהמערכות המתקדמות שלנו. למעשה, רוב הגגות בישראל מתאימים להתקנה מהירה, קלה, שנותנת תוצאות מהיום הראשון ומחזירה את עצמה כעבור 4-5 שנים. אתם לא צריכים להסתבך, אנחנו מטפלים בהכל: מהייעוץ והתכנון ועד התקנת המערכת וקבלת האישורים מול חברת החשמל, אנחנו מלווים אתכם בכל שלב של התהליך, וזמינים לקריאה לתיקונים בתוך שלושה ימי עסקים.

היתרונות של המערכת שלנו ברורים: לא רק חוסר תלות בחברת החשמל אלא גם יעילות משופרת של עד 20% בזכות המערכת ההיברידית שלנו, שמשלבת מערכת שטיפה אוטומטית ודורשת מכם בדיקה פעם בשנה ואפס התעסקות מעבר. מהטלפון הראשון אנחנו בודקים את היתכנות המערכת והאופטימיזציה שלה, להפקת כמה שיותר אנרגיה מהגג שלכם, עם תכנון פריסה אידיאלי והתקנה של כמה ימים. 

יתרונות שלא ידעתם שאפשר לקבל מהמערכת שלנו: היא ניתנת לביטוח יחד עם רוב הבית, היא עובדת על רוב סוגי הגגות בישראל, לא מפסיקה לפעול גם בחורף (בימים עם שמש), ואנחנו דואגים לכל אנשי המקצוע האפשריים: לא רק מתקינים אלא גם חשמלאים, מהנדסים, ואנשים המטפלים בביורוקרטיה מול הרשויות. אנחנו עובדים בכל הארץ ושמים דגש מיוחד על השירות האישי ללקוח.

מחשבון סולארי

בואו לבדוק כמה הגג שלכם שווה

* הנתון משתנה בהתאם לגג וצורתו - הערכה בלבד *

כל הזכויות שמורות ל TDI SOLAR